Tento Web je postaven na Linuxových operačních systémech a na redakčních systémech Joomla s otevřeným kódem, podléhající licenci GNU General Public License. Celý obsah webu je dílem ve smyslu autorského práva. Fotografie, obrázky a obsah je chráněn zákonem jako nehmotný statek s jasným a doložitelným původem a bez souhlasu autora není svoleno kopírování a šíření obsahu bez odkazu na zdroj: http://rodinneaktivity.cz.

Instalaci webu a implementaci pro Rodinné Aktivity.cz, včerně grafických prvků, autorsky sponzoruje a provozuje společnost Uniqcloud s.r.o., dodavatel cloudových řešení, centralizací dat a aplikací, hostování Email a Groupware Zarafa, poskytovatel autentizačních technologií a dalších komplexních ICT řešení.

UNIQCLOUD

Kdo jsme?

Jsme Microsoft SPLA Partner, Citrix Service Provider, Linux Specialist, Mikrotik Advanced Specialist, Zarafa Parner a další. Nabízíme a implementujeme jen to, co má pro zákazníka největší přínos a jistotu.

Nasazujeme technologie s důrazem na efektivitu v poměru cena/potřeba. Levně a rychle aplikujeme principy technologií velkých korporátních datových center do menších firemních sektorů. Jsme multiplatformní a multitechnologičtí, s maximálním důrazem na efekt a benefit pro zákazníka.

Pečlivě vybíráme své spolupracovníky, kteří musí prokázat praxi v oblasti malých i velkých firemních sektorů a široký technologický rozhled.

 

Proč nás? Naše principy

  • Široké spektrum pojetí ICT problematiky
  • Elitní specialisté naslouchající zákazníkovi
  • Všechny služby musí mít prokazatelný efekt
  • Porozumění zákazníkovi je klíčové
  • Nejdražší neznamená vždy nejlepší
  • Gentlemen's agreement není jen klišé
  • Na prvním místě je vždy hlava

 

Historie a poslání
Založili jsme společnost Uniqcloud po téměř 15 letech působení v ICT odvětví na pozicích specialistů, systémových architektů a projektových manažerů. Vždy jsme se zaměřovali na celkové pojetí ICT technologií jako nástroje k tvorbě zisku zákazníka s odpovídající návratností.

Ve velkých datových centrech a korporacích se setkáváme s nešvary typu “kvalitní, ale leckdy nepružné a drahé" a v malých společnostech s hrozbami "nespolehlivé, ale aspoň levné" - naším cílem je najít optimální cestu.

Úkolem UNIQCLOUD s.r.o. je navrhnout každému zákazníkovi vyváženou ICT koncepci a uvést ji zákazníkovi do praxe.

Nebojte se nezávazně zeptat.
Marek Burkoň - jednatel

 

UNIQCLOUD s.r.o. 

Maková 960
250 92 Šestajovice
Praha-východ

E-mail: info@uniqcloud.cz
Telefon: 724 996 974

Go to top