Příměstské tábory pro děti

Materiál ke stažení zde.

Pro děti 4 – 10 let v areálu Letní parket Nádržka v Chotěboři.Tábory jsou kapacitně omezené.

Termíny:

  • I. turnus 2. 8. – 6. 8. 2021  Cirkus Legrando v areálu U Nádržky
  • II. turnus 9. 8. – 13. 8. 2021 – Putování se skřítky v areálu kulturního domu v Dobkově u Břevnické přehrady

PO – PÁ 8.00 – 16.30 hodin. 

Popis tábora: Jedná se o tábor bez noclehu. Děti dochází každé ráno a odpoledne si je rodiče zase přebírají domů. Tábory jsou koncipovány formou celotýdenní hry, kdy jsou děti interaktivně zapojeny do příběhu.

Součástí dne: sportovní aktivity, hry, výlety, výtvarné činnosti.

Dozor je zajištěný pedagogickým teamem, zdravotníkem zotavovacích akcí, akreditovanou chůvou.

Cena jednoho cyklu: 1900,- Kč. Je možné přihlásit dítě jen na jednotlivé dny.

Cena za den: 400,- Kč.

Cena zahrnuje: dopolední svačina, teplý oběd, který bude do tábora dovezen, odpolední svačina, celodenní pitný režim, odměny dětem, pedagogický dozor, úrazové pojištění na dobu trvání tábora.

Pořadí dětí určuje dřívější nahlášení dítěte. Počet dětí je omezen. Přihlášky přijímáme do konce června.

I.turnus: Areál Nádržka je oplocen. Děti budou převážně venku - v areálu a v okolní přírodě. V případě deštivého počasí je zázemí zajištěno uvnitř budovy, kde budeme každý den i obědvat. V areálu jsou i toalety. Na velkém pozemku se nachází zastřešený altán. Nebudou chybět i malé party stany s hračkami a malý bazének v případě horkého počasí.

II.turnus: Děti budou převážně venku – v areálu a okolo Břevnické přehrady. K dispozci je celý kulturní dům, kde budeme mít vnitřní zázemí. Uvnitř budovy jsou toalety, kuchyňka. Děti zde budou svačit a obědvat a hrát si během poledního klidu ve vnitřním dětském koutku, kde pro ně připravíme hračky a hry. U kulturního domu je dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a prostorem pro hry. Dětem postavíme venku malý party stan kvůli stínu a prostoru pro tvoření a vyrábění. Do areálu je třeba dojet autem do Dobkova. Je zde možnost dostat se i na kole z Chotěboře směr Břevnická přehrada“ pláž“ a poté polní cestičkou až k areálu.

Go to top